O nás & Kontakt

Kto sme, čo robíme a prečo to robíme?

Vznikli sme v roku 2012 na Gymnáziu C. S. Lewisa v Bratislave; dnes sme tím zo škôl po celom Slovensku.
Zbierame ponuky a informácie o eventoch či štipendiách a zhromažďujeme ich na našej platforme.
Organizujeme rôzne eventy či vzdelávacie programy pre stredoškolákov a podnecujeme ich k aktívnemu prístupu v spoločnosti.
Veríme, že cez účasť na týchto eventoch a počas štúdia v zahraničí študenti naberú skúsenosti, ktoré budú môcť aplikovať na Slovensku.

Kontaktuj nás na ktorýkoľvek z uvedených mailov, ak sa chceš k nám pridať či odporučiť nám podujatie alebo program!

Info
info@pres.sk

Náš tím

Teodor Hasala – riaditeľ
teo@pres.sk

Adam Agner štatutár, vedúci projektu Kariérny deň
adam@pres.sk

Ema Šimková vedúca technikov
ema@pres.sk

Laura Lacinová – vedúca marketingového oddelenia
laura@pres.sk

Soňa Bednárová a Karolína Pokorná – vedúce komunitného tímu
sona@pres.sk    kaja@pres.sk

Anna Fajtová – vedúca projektu Buddík
anna@pres.sk

Benjamín Benčík vedúci projektu Kompas
benji@pres.sk

Emily Furinda – vedúca projektu Presko o 5tej
emily@pres.sk

Spĺňame štandardy kvality práce s dobrovoľníkmi

Za podporu ďakujeme: