ČO JE BUDDÍK

Buddík nie je tak celkom mentoringový program. Nie je to ani poradňa, zoznamka, nie je to ani buddy program. Je to tak trochu zo všetkého, ten správny mix, ktorý ti pomôže dostať sa z bodu A (súčasnosť) do bodu B (tam, kde chceš byť – aj keď ešte nevieš, kde presne to je). 

Buddík nie je len pre tých, ktorí už vedia, čo presne chcú robiť, majú nastavené ciele či robia desiatky mimoškolských aktivít. Je najmä pre tých, ktorí ešte nenašli motiváciu; cieľ; to, čo ich baví alebo aktivity, ktoré im dávajú zmysel.

Buddík predstavuje rozbiehaciu dráhu a nové kontakty. Na druhej strane rovnice nebudú vysokoškoláci, zamestnaní ľudia či profesionálni mentori. Budú nimi stredoškoláci ako ty, ktorí už (aspoň približne) vedia, čo ich baví, využívajú to v praxi a robia veci mimo školy. No najmä to budú ľudia, ktorí ti úprimne chcú pomôcť, poradiť, nasmerovať ťa a zdieľať s tebou skúsenosti. 

AKO BUDDÍK FUNGUJE

Tvoj buddík bude človek, ktorého si po úspešnom prijatí do programu vyberieš, a ktorý si vyberie teba. Budete sa stretávať aspoň raz za tri týždne (najlepšie aj častejšie), či už online alebo osobne. Budete sa rozprávať, smiať sa, snažiť sa zistiť, čo ťa baví, aké máš ciele, a ako ich dosiahnuť. 

Ak si na strednej škole (v akomkoľvek ročníku); máš chuť sa rozvíjať a vieš si nájsť čas aspoň raz za tri týždne, si náš človek. Prihlás sa cez online formulár, ktorý nájdeš nižšie. 

V druhom kole pohovoru sa stretneš s našim tímom a porozprávaš sa o svojich snoch či ideách. Ak prejdeš aj druhým kolom, prvý októbrový týždeň sa stretneš s účastníkmi, buddíkmi aj organizátormi na kick-offe programu.

Potom to už bude na tebe a buddíkovi. Na vašich stretnutiach sa budete snažiť zistiť viac o tebe a o tom, čo ťa baví, no priebeh a obsah stretnutí je veľmi individuálny a záleží od tvojich potrieb a očakávaní. Na konci programu ťa čaká closing ceremony, a po Buddíkovi sa budeš môcť zúčastniť Pre Stredoškolákov Leadership Programu

A ešte raz, pekne v bodoch.

Kedy: november 2019 – apríl 2020

Kde: kick-off a closing ceremony v Bratislave a v Košiciach, zvyšok programu môže prebiehať osobne alebo online, podľa dohody s buddíkom

Program je spoplatnený. Účastnícky poplatok je 10 eur. 

Prihlás sa do Buddíka. 

Online prihláška