Prvý event zo série Z 0 na 100 tour začína v srdci Slovenska. Banská Bystrica vychovala nejedného národného hrdinu či talentovaného človeka. Potenciál byť jedným z nich je určite Jaroslav Dodok, ktorého sme si pozvali ako hosťa do prvej zo série eventov po Slovensku. 

Jaro začínal ako predavač orechov pred potravinami, ale to ešte nevedel, že robí biznis. Keď mal 13 rokov, začal sa venovať písaniu. Všetko, čo sa na hodinách učil, chcel hneď vyskúšať v praxi, tak sa stal regionálnym redaktorom portálu Bystrica24.sk.

Krátko na to si založil blog a neskôr sa stal šéfredaktorom webu Student24.sk. Našiel viac mladých ľudí, ktorým sa páčilo, čo robí, a tak vznikla Rada študentov, Hug Day a mnohé ďalšie projekty. Neskôr si založil reklamnú agentúru Mavio Media.

Dnes má 22 rokov a nedávno sa vrátil z Godzone tour, ktorá pritiahla do šiestich miest viac ako 22 000 ľudí. Pomáhal s PR a marketingom. V novembri s tímom úspešne skončili volebnú kampaň na predsedu VÚC v Žiline. Teraz sa sústredí na tri kľúčové kampane v agentúre GD IDENTITY pre Coffee Veronia, Miss+ a Ľubovnianka. Viac o Jarovi na zero2hero.sk/jaro-dodok/  Prídi si pokecať nielen s Jarom 28. apríla a spoznať podobných ľudí ako si ty. Ktorí majú chuť robiť veci navyše, podnikať, skúsiť vlastný projekt a zmeniť svoje okolie k lepšiemu. Spoločne zistíme ako na to 😉

Lístky respektíve rezerváciu miesta hľadaj na bit.ly/vek_je_len_cislo

Posted by Veronika Ciganekova