PRIHLAS SA

 

DRUHÝ EVENT ZO SÉRIE Z 0 NA 100 TOUR JE TU! A TENTORAZ V TRNAVE!

Aj ty chceš zistiť, ako sa stať úspešným? Myslíš, že ti k tomu stačí iba správna motivácia? Vytrvalosť? Alebo niečo iné?

Tak príď už 9. 5. na Nádvorie a vypočuj si životné cesty Dušana Matušku a Daniela Čačalu, ktorí okrem iného budú hovoriť aj o tom, ako sa dostali k podnikaniu. 

Dušan Dušky Matuška (zakladateľ firmy Octago)
Podnikaniu sa začal venovať už na strednej. Ako vysokoškolák bol súčasťou medzinárodnej organizácie AISEC a pôsobil ako prvý konzultant na Slovensku pre českú firmu GrowJob inštitút Petra Ludwiga, autora knihy Konec prokrastinace. Po absolvovaní Erasmu v Bruseli školil na konferenciách v Rakúsku, Litve, Švajčiarsku a iných krajinách. Neskôr sa stal členom Toastmasters a založil svoju vlastnú firmu OCTAGO, ktorej sa momentálne aj najviac venuje. Viac si o Dušanovi možeš prečítať nahttps://zero2hero.sk/dusky-matuska/ .

Daniel Cacala (spoluzakladateľ platformy Daybyme)
Podobne ako Dušan začal s podnikaním už popri strednej. Najprv pracoval pre lifestyle magazín, neskôr spolu s Kamilom Šlosárom založil FB stránky Dnes nosím, Dnes obúvam, Dnes jem, Dnes cestujem a ďalšie, ktoré sa stali hneď hitom, a tak s finančnou podporou a know-how Igora Zahradnika založili úspešnú platformu DAYBYME. V súčasnosti sú uznávanou marketingovou firmou známou nielen u nás, ale i v zahraničí. Majú za sebou kampane pre firmy ako Podravka, Tatrabanka, O2 a iné. Viac sa o Danielovi môžeš dozvedieť na https://zero2hero.sk/dany-cacala-daybyme/.

 

PRIHLAS SA

Posted by Veronika Ciganekova