Si stredoškolák, ktorého baví aktivizovať sa? V tom prípade hľadáme práve Teba! Pridaj sa do nášho tímu. Buď aj ty Pre Stredoškolákov.


AMBASÁDOR

Tvojou úlohou bude zastupovať Pre Stredoškolákov v tvojom meste. Budeš komunikovať so školami, organizovať workshopy a verejné eventy. Ak si komunikatívny či organizačný typ, neváhaj a prihlás sa! 

 
Odkiaľ môžeš pracovať: Z každého mesta, kde si myslíš, že sa to zíde. 

ORGANIZÁTOR JUNIOR

Pokiaľ sa vidíš v manažovaní eventov, pridaj sa do nášho bratislavského event tímu. Úlohou juniora je pomoc pri organizovaní našich konferencií a projektov ako UsMErneNIE alebo Na káve s možnosťami.
 
Odkiaľ môžeš pracovať: Bratislava a okolie 
 
 
 
MARKETING SPECIALIST JUNIOR
Úlohou člena marketingovej sekcie je propagovať našu organizáciu. Naučíš sa pracovať s Facebookom, Instagramom či newsletterami. Mal by si byť spoľahlivý a kreatívny. 
 
Odkiaľ môžeš pracovať: Bratislava a okolie
 
 

BLOGER

Ak sa pridáš do content tímu, môžeš písať články o zaujímavých témach, ktoré oslovia tvoje okolie. Malo by ťa baviť písanie a získavanie informácií. Ak sa vidíš v tejto pozícii, prihlás sa!
 
Odkiaľ môžeš pracovať: Od počítača
 
 
 
REDAKTOR
Redaktor je tvár Pre Stredoškolákov. Zúčastňuje sa projektov, z ktorých píše články, natáča videá a vytvára reporty. Pridaj sa k nám!
 
Odkiaľ môžeš pracovať: Bratislava a okolie
 
 
 
Vypíš registračný formulár a buď členom nášho tímu!
Prihláška: http://bit.ly/naborPS
Deadline je 31. 5. 2018!
 

Posted by Veronika Ciganekova