Pripoj sa do tímu Pre Stredoškolákov!

Práve máš stráviť svoj prvý rok na strednej, ale nechceš ho tráviť len spoznávaním tvojej školy? Alebo si už zabehnutý stredoškolák, ale tento rok by si chcel niečo zmeniť? Ak áno, tak určite okús prostredie neziskovej organizácie Pre Stredoškolákov! Hľadáme mladých aktívnych ľudí, ktorých zaujímajú diverzné oblasti, a ktorí by nám pomohli zlepšiť prostredie stredných škôl pre nich, a ďalšie generácie.

Kam sa môžeš pridať: 1.Event tím 2.Obsah stránky 3.Marketing tím 4.Fundrasing tím

EVENT TÍM

Cieľom tímu je tvorba eventov a ich následná organizácia. Členovia tímu nachádzajú nové témy, ktoré by zaujímali ľudí na stredných školách a potom ich pretvoria do podujatí alebo diskusií. Vybavujú priestory, komunikujú s (alebo niekedy aj sú) grafikmi, tvoria podujatia na facebook-u a v nepodstatnom rade sa kontaktujú so speakermi.

Hľadáme ľudí, ktorých baví organizovať podujatia, prednášky, stretnutia a iné eventy, alebo niekoho, kto je odhodľaný sa to naučiť.

Náplň práce spočíva v komunikácii so „spoluevenťákmi“, stretávaní sa so speakermi, organizovaní a tvorbe podujatí, stretávaní sa s účastníkmi a inými zaujímavými ľuďmi 

CONTENT TÍM alebo OBSAH STRÁNKY

Členovia tímu, ktorí sa starajú o obsah stránky majú na starosti príspevky, ktoré sa na stánke Pre Stredoškolákov objavia. Píšu rôzne články, robia rozhovory, zháňajú informácie o najnovších podujatiach, ktoré by mohli stredoškolákov zaujímať. Taktiež sa starajú o facebook-ové príspevky a snažia sa kreatívnou formou priniesť kvalitný obsah pre vás.

Hľadáme ľudí, ktorí píšu a hľadajú informácie. Niekoho, koho baví tvorba článkov a zaujímavého obsahu (videá, rozhovory), písanie, vyhľadávanie informácii alebo má chuť sa to naučiť.

Content tím má na starosti
tvorbu článkov a celkového obsahu, reguláciu pridávania na oficiálnu stránku, vyhľadávanie nových podujatí a informácii v prospech stredoškolákov.

MARKETING TÍM

Marketingový tím má za cieľ propagovať organizáciu prostredníctvom sociálnych médii, propagačných materiálov a prezentáciách a workshopoch na stredných školach.

Hľadáme aktívnych stredoškolákov, ktorí chcú rozširovať informácie a vedomosti, aj za pomoci sociálnych sietí (kampane, príležitostne obsah a grafika) Niekoho, kto sa nebojí ísť aj pred viacero ľudí a odprezentovať im nápady a myšlienku organizácie.

Náplň tvojej práce by spočívala v nastavovaní mesačných stratégii a pripravovaní kampaní. Promovaní obsahu stránky a aktivít Pre Stredoškolákov kreatívnou a zaujímavou formou.

FUNDRAISING TÍM

Tím fundraisingu má na starosti všetko okolo grantov, sponzorov a budgetov organizácie. vyhľadanie grantových výziev, písanie projektových plánov, nastavovanie budgetov, vyhľadávanie a komunikovanie so sponzormi.

Hľadáme “hlavy”, ktorým to myslí a sú dobré v hľadaní grantov a písaní sponzorom, niekoho koho zaujímajú financie a to, ako to vyzerá v neziskovej organizácii keď predsalen nejaké tie peniaze potrebujeme.

Na starosti by si mal: vyhľadanie grantových výziev, písanie projektových plánov, nastavovanie budgetov a vyhľadávanie a komunikovanie so sponzormi.

 

PRIPOJ SA UŽ DNES

 

Posted by Veronika Ciganekova